Antalya Manavgat Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 35 dk önce
 • Manavgat Arda Eczanesi 0

  • Antalya - Manavgat
  • tarihinde nöbetçi
  • 02427469557 02427469557
  • İbrahim Sözen Caddesi No:30/b (La Pizza Karşısı)
  (0)
 • Anadolu Eczanesi 0

  • Antalya - Manavgat
  • tarihinde nöbetçi
  • 02427422323 02427422323
  • HASTANE CAD.VEFA GÜNEYLIOGLU APT.NO:33
  (0)
 • Oktay Eczanesi 0

  • Antalya - Manavgat
  • tarihinde nöbetçi
  • 02427482795 02427482795
  • YENİ PAZAR MH. SAĞLIK OCAĞI ALTI KIZILOT BELDESİ (24:00'A KADAR...
  (0)
 • Seçkiner Eczanesi 0

  • Antalya - Manavgat
  • tarihinde nöbetçi
  • 05067916931 05067916931
  • TAŞAĞIL MAH. KOCABEY CAD. NO:51/B MANAVGAT (24:00'A KADAR...
  (0)
 • Uyar Eczanesi 0

  • Antalya - Manavgat
  • tarihinde nöbetçi
  • 02427532002 02427532002
  • SİDE MAHALLESİ SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI A BLOK .NO:186/A MANAVGAT...
  (0)

26 Mart 2023 Pazar Antalya Manavgat Nöbetçi Eczaneleri

Antalya ili Manavgat ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Antalya Manavgat Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Antalya Manavgat nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Antalya Manavgat nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Manavgat ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Manavgat ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Antalya Manavgat Eczaneleri

Antalya Manavgat nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler Antalya Manavgat bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

Antalya Manavgat Nöbetçi Eczaneleri

Antalya Manavgat nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. Antalya Manavgat bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

Antalya Manavgat Nöbetçi Eczane Listesi

Antalya Manavgat’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında Antalya Manavgat’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane Antalya Manavgat bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

Antalya Manavgat En Yakın Nöbetçi Eczane

Antalya Manavgat en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine Antalya Manavgat nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Antalya Manavgat Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Antalya Manavgat Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Antalya Manavgat Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Antalya Manavgat nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Antalya Manavgat ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Antalya Manavgat nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Antalya Manavgat ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Antalya İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Antalya ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Korkuteli Nöbetçi Eczaneleri

Korkuteli nöbetçi eczaneleri (Antalya). Bugüne ait güncel Korkuteli nöbetçi eczane (Antalya) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Kepez Nöbetçi Eczaneleri

Kepez nöbetçi eczaneleri (Antalya). Bugüne ait güncel Kepez nöbetçi eczane (Antalya) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Kaş Nöbetçi Eczaneleri

Kaş nöbetçi eczaneleri (Antalya). Bugüne ait güncel Kaş nöbetçi eczane (Antalya) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Akseki Nöbetçi Eczaneleri

Akseki nöbetçi eczaneleri (Antalya). Bugüne ait güncel Akseki nöbetçi eczane (Antalya) listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.