Son Güncelleme: 19 sa önce
Doğugarajı Sağlık Eczanesi logo

Doğugarajı Sağlık Eczanesi


0
(0)

Muratpaşa ilçesi (Antalya) Doğugarajı Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Doğugarajı Sağlık Eczanesi Antalya ili Muratpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Doğugarajı Sağlık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Doğugarajı Sağlık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Doğugarajı Sağlık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Doğugarajı Sağlık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Doğugarajı Sağlık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Mart 2023 Pazar Antalya Muratpaşa Nöbetçi Doğugarajı Sağlık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Doğugarajı Sağlık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Doğugarajı Sağlık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Doğugarajı Sağlık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Doğugarajı Sağlık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Doğugarajı Sağlık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Doğugarajı Sağlık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Doğugarajı Sağlık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Doğugarajı Sağlık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Antalya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Antalya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Özlem Eczanesi

Kemer ilçesi (Antalya) Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kınık Eczanesi

Kaş ilçesi (Antalya) Kınık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Korkuteli Merkez Eczanesi

Korkuteli ilçesi (Antalya) Korkuteli Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Egemen Eczanesi

Muratpaşa ilçesi (Antalya) Egemen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.